هتل محبان امیرالمومنین

بهره برداری از بالاترین سطح تکنولوژی ارتباطی POL در هتل محبان امیرالمومنین (ع) مشهد

تاریخ خبر : اول اردیبهشت ماه 1400

به گزارش گروه خبری پویان،هتل محبان امیرالمومنین(ع) مشهد،با طراحی شیک و خاص و مدرن در کنار بهره مندی از بالاترین سطح تکنولوژی ارتباطی POL ودر یکی از نزدیکترین نقاط به حرم مطهر حضرت رضا(ع) واقع شده است.

هتل محبان را می توان بعنوان اولین هتل در سطح استان خراسان نام برد که تمامی سیستم های جریان ضعیف آن بر بستر تکنولوژی POL و GPON پیاده سازی شده است.

این هتل به لحاظ زیرساخت، از بالاترین سطح تکنولوژی ارتباطی بهره می برد که توسط شرکت پویان سیستم پیاده سازی شده است.

برخی از امکاناتی که این زیرساخت برای هتل فراهم نموده است به شرح زیر می باشد:

1-تمامی کاربران در این پروژه از باند پهن در سطوح مختلف بهره مند می باشند.

2-کلیه اتاق ها بصورت مستقل بر بستر فیبر نوری و شبکه های گیگابایتی سرویس دهی می شوند.

3-یکپارچگی تکنولوژی POL این امکان را فراهم آورده است تا مشاهده گزارش های مالی و صورتحساب ها، هزینه مکالمات تلفن و پیام خوش آمد گویی و … بر روی شبکه IPTV و تلویزیون میسر می باشد.

4-مدیریت آسان و یکپارچه کل شبکه جریان ضعیف در لایه مرکزی .

5-ارتباط هتل با FCP و ارائه دهنده سرویس تلفن و اینترنت از طریق فیبرنوری برقرار شده است که بر بستر Sip Trunk سرویس دهی می شود و بهره مندی از اینترنت های باند پهن و پرسرعت تر را برای مشتریان و کاربران فراهم نموده است.

6-سامانه هتلداری بصورت یکپارچه بر روی کامپیوترها و تبلت پرسنل و خدمه هتل در تمامی نقاط و بر روی بسترهای کابلی و غیر کابلی در دسترس ی باشد.

7-بهره مندی از کلیه ویژگی های ارزش افزوده شبکه VOIP بر روی سامانه ارتباطات داخلی و امکان ارائه سرویس های Unified Communication به تمامی کاربران.

8-بهره مندی از شبکه محلی و داخلی تمام فیبر و پهنای باند 2.5 گیگ به ازای هر کاربر.